AYDOĞAN İNŞAAT ve GÜNAYDOĞAN İNŞAAT 

Aydoğan Mühendislik İnşaat ve Günaydoğan inşaat Tic. Ltd. Şti.  yürütmekte olduğu tüm faaliyetlerinde, yürürlükteki kanun ve mevzuatlar çerçevesinde hareket etmekte, devlete ve topluma karşı sorumluluğunun bilinci ile iş ve istihdam yaratarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz, kamu ve özel sektördeki müşterilerimiz için taahhüdü altında gerçekleştirdiği projeler ile ülke ekonomisinin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmasının yanı sıra, toplumun ve bireylerin hayat standartlarını iyileştirme gayesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Deneyimlerini ve birikimlerini, inşaat alanındaki yatırımları ve taahhütleri ile devam ettiren Aydoğan Mühendislik İnşaat, tüm faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışmalarına devam edecek olup, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekip, ekipman ve personel kadrolarıyla ülkemize kendi alanında daha fazla katkıda bulunmak için tüm gücü ile çalışacaktır.

ŞİRKET ORTAKLARI

  • İSMAİL AYDOĞAN ( İNŞ.MÜH. İTÜ 1986 )
  • ERGÜN GÜNAY (MİMAR İTÜ 1978 )

AYDOĞAN İNŞAAT KALİTE ANLAYIŞI

Faaliyette bulunduğumuz inşaat alanında, tüm resmi ve özel standartlara, sözleşmelere uygun çalışılması ve taahhütlerin yerine getirilmesi yanında, çalışanlarımız kalite felfesinden ödün vermeden, kalite odaklı bir düşünce yapısına sahip olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedirler.

Ulusal ve Uluslararası kalite gereksinimlerinin bilincinde olan şirketimiz tarafından verilen hizmetler, müşterilerimizin memnuniyetinin yanı sıra, Aydoğan Mühendislik İnşaat firmasına duyulan güvenin giderek artmasını da sağlamaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusu, şirketimiz çalışanlarını ve çevremizde bulunan toplumu inşaat faaliyetlerimiz sırasında doğabilecek tehlikelere karşı korumak açısından önem ve öncelik verdiğimiz bir konudur.

Çalışma arkadaşlarımız maddi ve manevi olarak Aydoğan İnşaat‘in güvencesi altındadırlar.

Aydoğan İnşaat sadece projeleri ile değil çalışanlarıyla birlikte “Mutluluk inşa eder…”

Menü